ID e Pronës : 8733

Në Shitje 75,000€ - Banesa
107 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rr. Muharrem Fejza, Përball Tregu Grup), me sipërfaqe 107m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon në fund të vitit 2019. Parakontrata bëhet të Noteri

Ndertim i Ri.
Çmimi: 75.000€. I Negocjushem

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme