ID e Pronës : 6666

Në Shitje 42,500€ - Banesa
109 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 109m2 kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka 2 ashënsora.Parakontranta bëhet të Noteri, banesa përfundon në fund të vitit 2018

Ndërtim i ri.
Çmimi: 42.500€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme