ID e Pronës : 13439

Në Shitje 85,000€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Kompleksi Vllëzrit Asllani, afër Shkollës Pavarsia), me sipërfaqe 110m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. E gatshme për banim. Shitet me mobile.  Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 85.000€.I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme