ID e Pronës : 9019

Në Shitje 77,000€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rrethit, afër Furres Blendi), me sipërfaqe 110m2 kati 8-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa Shitet komplet e mobiluar. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa ka garazh shitet më garazhd. Parakontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 77.000€. I negocjushëm

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme