ID e Pronës : 9899

Në Shitje 450€ - Banesa
116.98 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë,(Të Kompleksi Eliza), me sipërfaqe 116.98m2 kati 5-të (më lift). Banesa ka sallon më kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashënsor. Banesa ka pamje në përendim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 450€/m2. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Në Shitje

Shitet 33 Ari Truall në Arberi , (mbi Ambasaden… Më Shumë

4,200€