ID e Pronës : 13454

Në Shitje 79,000€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Të Rruga A), me sipërfaqe 120m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 Ashensora, ujë 24H, parking rrugor. Banesa përfundon në Mars 2022. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.
Çmimi: 79000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER)
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë