ID e Pronës : 13472

Në Shitje 830€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Muhagjerëve(te Kompleksi Golden Park), me sipërfaqe 120m2, kati 8-tëë.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
3 dhoma të gjumit,
2 banjo,
Shpajz, 2 ballkona dhe korridor.

Banesa ka 2 Ashensora, ujë 24H, parking rrugor. Banesa përfundon në Qershor 2021. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 830€/m2. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER)
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme