ID e Pronës : 7594

Në Shitje 61,000€ - Banesa
125 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga Mbretresha Teut, Përball Bau Market), me sipërfaqe 125 m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo dhe korridor. Banesa ështe e gatshme për banim, ka 2 ashensora, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Kontrata bëhet të noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 61.000€

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme