ID e Pronës : 2932

Në Shitje 99,000€ - Banesa
93 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (te banesat e bardha, afër Furra Qerimi 2, te Xhamia), me sipërfaqe (93m2 me dokument) 110m2 hapsir fizike, kati Përdhes. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndarë me trapezari, 3 dhoma të gjumit, banjo, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor të mjaftushëm, ujë 24H. Është e përshtatshme për banim, zyre, ordinanc dhe veprimtari të ndryshme.

Me fletë poseduse.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi:99.000€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme