ID e Pronës : 8603

Në Shitje 46,500€ - Banesa
95 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Bresje, afër Komunes së re), me sipërfaqe 94.64m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Shtator 2019.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 46.500€. I Negocjushem.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme