ID e Pronës : 1723

Në Shitje 112,000€ - Banesa
104 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Emshir, (te Konaku), me siperfaqe 104m2 , kati 4-tër. Banesa ka Sallon me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, dhe korridor. Banesa shitet komplet me mobile lluksoze, shitet me garzh, banesa është me dokumenta në rregull, me flet poseduse me bartje të mënjehershme.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 112.000€.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme