ID e Pronës : 2034

Në Shitje 50,000€ - Banesa
112 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit), me sipërfaqe 112m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është përfundim e sipër, me dokumenta në rregull, ka lift.

Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.

+377 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme