ID e Pronës : 2508

Në Shitje 82,000€ - Banesa
108 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të Vllezrit Asllani), me sipërfaqe 108m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 82.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme