ID e Pronës : 1611

Në Shitje 130,000€ - Banesa
100 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lgjen Kodra e Diellit, (te Banesat e Kuqe, mbi Ambullantën), me siperfaqe 100m2 dhe hapsir fizike 120m2, kati 4-tër. Banesa kaSallon, kuzhinë me trapezari, 3 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 130.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme