ID e Pronës : 13653

Në Shitje 55,000€ - Banesa
100.95 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Xhamis të re), me sipërfaqe 100.95m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

 

Ndertim i ri.
Çmimi:55000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme