ID e Pronës : 1449

  85,000€ - Banesa, Prona Banimi
100 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Top Hane (te Viva Fresh, afër Sh.F.Meto Bajraktari) me sipërfaqe 100m2 kati 2-të. Banesa ka sallonë me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, banjo,2 wc shpajz dhe ballkon qe i perfshin 3 dhomat e gjumit.

Ndertim i ri.
Çmimi: 85.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme