ID e Pronës : 4671

Në Shitje 45,000€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Te rrethi), me sipërfaqe 100m2 kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 45.000€.

+37744245454 (VIBER).

044245454.
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme