ID e Pronës : 5050

Në Shitje 110,000€ - Banesa
105 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Bregu i diellit (Të Objekti i Standardit), me sipërfaqe 105m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona, 1 korridor dhe garazh. Banesa shitet komplet e mobiluar.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 110.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme