ID e Pronës : 1757

Në Shitje 44,500€ - Banesa
107 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkollës Mihail Grameno, mbrapa Banesave të Tregtis), me sipërfaqe 107m2 kati 8-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, 2 lifta, ka shum pamje të mir nga Jugu, parking rrugor, Përfundon në fund të Qershorit 2017. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 44.500€. I negocjushëm.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme