ID e Pronës : 5702

Në Shitje 86,000€ - Banesa
113 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të shkolla Pavarsia), me sipërfaqe 113m2, kati 5 (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe 2 korridora. Bansa është e gatshme për banim. Kontrata behet te Noteri.

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 86.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme