ID e Pronës : 1100

Në Shitje 850€ - Banesa
114 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen e Muhagjerve (Afër Qendres, mbi Xhamin e Muhaxherve), me sipërfaqe 114m2, kate te ndryshme. Banesa ka sallon me kuzhin 3 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka 2 lifta, parking rrugor, me pamje te mir nga Jugu. Banesa perfundon ne fund te vitit 2017. Kontrata behet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 850€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Agjenti Kosova Immobilien

  • Zyre : +381 38 248 165
  • Mobil : +377 44 24 54 54


Mësoni më Shumë

Kontakti

Loading...

Prona të Ngjashme