ID e Pronës : 1529

Në Shitje 97,000€ - Banesa
115 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe, ne Emshir (Kullat e Arabve, afër Maksit), me siperfaqe 115m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa shitet me Garazh dhe komplet e mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi: 97.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme