ID e Pronës : 4999

Në Shitje 100,000€ - Banesa
115 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B-e), me sipërfaqe 115m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka pamjen ka rruga B.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 100.000€

+37744245454(VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme