ID e Pronës : 9878

Në Shitje 135,000€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen Dardani (Afër Postes t Madhe te Kurrizi), me sipërfaqe 120m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë, me nxemje qëndrore me termokos. Me flet poseduse.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 135.000€. I Negocjushem

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme