ID e Pronës : 4619

Në Shitje 170,000€ - Banesa
120 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa (Pent House) 4 dhomëshe në lagjen Dragodan (Perball Hotel Adrit), me sipërfaqe 120m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, banjo dhe korridor, ka taras 80m2. Merr kompenzim Vetur.

 

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 170.000
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme