ID e Pronës : 11765

Në Shitje 450€ - Banesa
123 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Kompleksi Eliza, Cima), me sipërfaqe 123m2 kati 7-të . Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka 2 lifta, ujë 24h, parking rrugor. Kontrata bëhet te Noteri. Banesa përfundon në Gusht 2021.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 450€/Për m2. I Negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme