ID e Pronës : 5632

Në Shitje 60,000€ € - Prona Banimi
51 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i diellit (Rruga Jusuf Gërvalla), me sipërfaqe 51m2, kati i 8-të. Bnesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka largësin 2-3 nga hyrja kryesore, krijon kushte ideale, ka mundesi të përdoret edhe si lokal afarist p.sh Ordinanc. Banesa shitet pa mobilie

 

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 60.000€. .

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

 

Detaje Shtesë

  • Banesë, Bregu i Diellit: 60000€
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme