ID e Pronës : 6010

Në Shitje 85,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet bansa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Rruga Vllezrit Gervalla), me sipërfaqe 85m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dukumenta ne rregull.

 

 

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 85.000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme