ID e Pronës : 1413

  110,000€ - Banesa
90 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa (Pent Haus) 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi Banesat e Bardha, afër servisit Përparimi), me sipërfaqe 90m2, + tarasë 240m2, kati 6-të me ashënsor. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, korridor garazhë dhe bodrum. Banesa është me leje të ndertimit.
E gatshme për banim dhe për bartjen e pronës.
Ndertim i ri.
Çmimi: 110.000€.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme