ID e Pronës : 5511

Në Shitje 52,000€ - Banesa
96 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër shkollës Mihail Grameno), me siperfaqe 96m2, kati 5-të.

Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

Ndertim i Model Slovenis, banesa ka parking rrugor, ka ujë 24h, ka 2 ashensoram, me flet poseduse.

 

Çmimi : 52 000 €.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme