ID e Pronës : 1737

Në Shitje 43,000€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa e re 75m² (Neto) në katin e 6-të, ndërtim i Tregtisë në Fushë Kosovë. Banesa ka pamje në jug- lindje, e gatshme për banim, të gjitha mobiljet janë të reja. Banesa ka këtë renditje të hapësirës :
– qëndrimi ditor me kuzhinë
– 2 dhoma të fjetjes
– 2 banjo
– koridori
– ballkoni
Banesa ka dokumentacion të rregullt me fletë poseduese. Objekti ka përballë Qerdhen dhe shkollen fillore Mihal Grameno afer, poashtu ka parking të mjaftueshëm.
Qmimi është 43.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme