ID e Pronës : 2229

Në Shitje 85,000€ - Banesa
140 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa Pent Haus 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (Te Sh.F.Mihail Grameno, afër Viva fresh Store), me sipërfaqe 140m2 (banim), kati 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, Teras 40m2, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me garazhd, ujë 24H, ndriqim të mjaftushëm, e rregulluar ekstra me dekore, me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi:85.000€.

+37744443349  (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme