ID e Pronës : 2255

Në Shitje 115,000€ - Banesa
147 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa (Pent Haus) 4 dhomëshe në lagjen e Muhagjerëve (mbi Xhamin e Muhagjerëve, afër Hotel Afa), me sipërfaqe 122m2, + tarasë 25m2, kati 10-të me ashënsor. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 Ballkona dhe korridor. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 115.000€.

+37744443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme