ID e Pronës : 4865

Në Shitje 38,000€ - Banesa
50 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet bansa 2 dhomëshe në Qendër (afër Damit të pleqve), me sipërfaqe 50m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomgjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë