ID e Pronës : 10451

Në Shitje 1,300€ - Lokal
27.25 m2 1 Banjo Print

Shitet Lokali në lagjen Emshir (Mbrapa Hotel Nartelit, afër Stacionit Autubusave), me sipërfaqe 27.25m2, kati përdhesë. Lokali ka 1 banjo, ka nxemje, ujë 24H, parking rrugor. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinacë, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 1300€/ M2.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme