ID e Pronës : 3576

Në Shitje 67,000€ - Lokal
42 m2 Print

Shitet lokali 42m2, kati përdhese në Lagjen Dodona, mbrapa Teatrit Kombtar.
Lokali ka banjo dhe një mini kuzhinë.

Çmimi: 67.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme