ID e Pronës : 2775

Në Shitje 70,000€ - Shtëpi
100 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet shtëpia 1 kateshe 100m2, me 31 ari truall, ne fshatin Slivov komuna Prishtinë (rruges per Gilan afer Rostorant Villa Natyra). Shtëpia ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe korridor. Shtëpia është e gaqshme per banim.
Ndertim i ri.

Çmimi: 70.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme