ID e Pronës : 7972

Në Shitje 129,000€ - Shtëpi

Shitet Shtepia 1 katëshe me 3 Ari Truall në Lagjën Veternik (Qagllavic, mbrapa Gorenjes), me sipërfaqe 160m2. Me rënditje: Salloni, kuzhinë të ndar me trapezari, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 depo dhe korridor.

shtepia , oborr te rregulluar, oborr me gjelbrim, vendparking , po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore me Kaldaj, ka ujë 24H. Shtepia shitet komplet e mobiluar. është me të gjitha dokumentacionet ne rregull.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 129.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme