ID e Pronës : 2631

Në Shitje 75,000€ - Shtëpi
130 m2 Print

Shitet shtepia 1 kateshe me 2.35 Ari truall në Matoçan (Mbrapa shkolles Milenjumi), me sipërfaqe 130m2. Ka rrugë, ujë, rrymë dhe kanalizim. Me flet poseduse.

 

Çmimi: 75.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme