ID e Pronës : 2841

Në Shitje 85,000€ - Shtëpi
100 m2 Print

Shitet shtëpia 1 katëshe me 3 ari truall , ne Lagjen Prishtina e Re (Center, afër lagjes të Spitalit), me sipërfaqe 100m2. Shtepia ka sallon, kuzhinë me ndarje të veqant, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo ballkon dhe korridor. Shtëpia është e pa meremetuar, me dokumenta ne rregull, infrastruktur, ujë, rrymë nën tok, kanalizim. shtëpia ka qasje ne dy rrug. Ka mundesi ndërrimi me banesa, lokale sipas marrëveshjes.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 85.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme