ID e Pronës : 2597

Në Shitje 55,000€ - Shtëpi
100 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet shtepia 1 katshe me 2.7 Ari truall në Vushtrri (në qender, te ambulanta e vjeter). me sipërfaqe 100m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, dhom te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia ka dalje në dy rrug. Shtepia ka flet pseduese.

Çmimi: 55.000€.

+38649701212 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme