ID e Pronës : 13494

Në Shitje 195,000€ - Shtëpi
186 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia  me 2.30 Ari Truall në Matiqan (afër Rezervarit, mrapa Shkolles Milenjumi 3), me sipërfaqe 186m2. Në zene shum të qet banimi.

Shtepia ka 2 kate me këtë rënditje:
KATI 1-rë:
Sallonin me Trapezari,
Kuzhin të veqant
Dhomë gjumi
banjo, ballkon, korridor.

KATI 2-të:
3 dhoma të gjumit, banjo dhe korridor.

Shtepia ka oborr te rregulluar me gjelbrim, vendparking për  vetur, ka te instaluar nxemjen qendrore me kaldaj, ka ujë 24H. Shtepia shitet komplet e mobiluar, është me të gjitha dokumentacionet ne rregull. me Certifikat të pronës trualli dhe shtëpia.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 195.000€. I negocjushëm

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme