ID e Pronës : 2691

Në Shitje 250,000€ - Shtëpi
160 m2 4 Dhoma 2 Banjo 2 Garazhe Print

Shitet shtepia 2 katëshe, me 13.5 Ari truall te vnenshtat (afër Antenës). Shtepia ka 160m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, 2 banjo, 3 ballkona, 3 korridora, 2 garzha dhe podrum. Shtepia është e pershtatshme për banim. Shtepia shitet e pa mobiluar.

Çmimi: 250.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme