ID e Pronës : 2672

Në Shitje 130,000€ - Shtëpi
190 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 2 katëshe me 10 Ari truall në Bardhosh (afër stadionit), me sipërfaqe 190m2. Shtepia ka sallon, kuzhin te ndar me trapezari, 4 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe 2 korridora. Shtepia ka nxemje qendrore, ka bunar. Shtepia shitet pa mobilje, e gatshme per banim.

Ndertim i ri.
Çmimi: 130.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme