ID e Pronës : 6697

Në Shitje 130,000€ - Shtëpi
100 m2 Print

Shitet shtëpia 2 katëshe më 2 Ari  Truall në Lagjen Dodona (afër shkolles fillore Elena Xhika). Mesipërfaqe 100m2, shtepia ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo 2 ballkona 2 korridora dhe shpajz. Shtepia ka Oborr borr, ka qasje ne rrug te asfaltuar, shtëpia ka munsi rinovimi apo te ndertohet e re, me dokumenta ne rregull me leje ndertimit me fletë poseduse.

 

Ndërtim i ri.

Çmimi:130.000.€

 

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme