ID e Pronës : 7940

Në Shitje 165,000€ - Shtëpi
200 m2 4 Dhoma 3 Banjo 1 Garazh Print

Shitet Shtepia  me 3 Ari Truall në Lagjën Veternik (Qagllavic Lagja NIC), me sipërfaqe 200m2, shtepia ka 2 kate, oborr te rregulluar, oborr me gjelbrim, garazh, vendparking për disa vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore me kamin dhe Kaldaj, ka ujë 24H, ka bunar. Shtepia shitet komplet e mobiluar, . Shtëpia është me të gjitha dokumentacionet ne rregull.

KATI 1-rë, ka sallonin me kuzhin të ndar me trapezari, banjo, ballkon, korridor dhe bodrum Garazh.
KATI 2-të, ka 3 dhoma te gjumit, , 2 banjo dhe 3 ballkona, shpajz dhe korridor..

Ndërtim i ri.
Çmimi: 165.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme