ID e Pronës : 9370

Në Shitje 150,000€ - Shtëpi
250 m2 6 Dhoma 3 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 3.5Ari Truall në Millosheve (Rriga Raif Krasniqi, afër Kryqzimit Obiliq Prishtine), me sipërfaqe 250m2,
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhese: ka Sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, terase te madhe, Garazha, depo dhe shpajz,
Kati 1: ka: 4 dhoma të gjumit ka 2 banjo, 3 terasa, shpajz dhe korridori
Shtëpia është komplet e izolume posedon sistemin kabllovik te instaluar ne shtëpi, sistem i nxemjes, me ngrohje qendrore. Shtepia është komplet e re, ka uj, rrym dhe kanalizim, e rrethekuar komplet.
Shtepia eshte e legalizume komplet me flet poseduse shtepia mundet te kalon ne emer te blersit.

Çmimi: 150.000 €.

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme