ID e Pronës : 5399

Në Shitje 265,000€ - Shtëpi
240 m2 4 Dhoma 4 Banjo Print

Shitet Shtepia  me 3 Ari Truall në Lagjën Marigona (Rezidencë në Qendër Të Marigones), me sipërfaqe 240m2, shtepia ka 2 kate, oborr te rregulluar, garazha, vendparking për disa vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore. Shtepia është ekstra e mobiluar, me dekorime, struktur përfekte . Shtëpia është me të gjitha dokumentacionet ne rregull me fletë poseduse.

KATI 1-rë, ka sallonin me kuzhin të ndar me trapezari, banjo, ballkon, korridor dhe bodrume.
KATI 2-të, ka 3 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 3 banjo dhe ballkon.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 265.000€. I negocjushëm.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme