ID e Pronës : 3065

Në Shitje 135,000€ - Shtëpi
400 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia në lagjen Arberia magjistralja Prishtinë – Mitrovicë, afës sallonit “GJINI”

Shtëpia 2 katëshe
me sipërfaqe banimi 400m2,
sipërfaqe truallit 835m2,
dhe një puntori me sipërfaqe 66m2.

Shitet me mobilie.

Renditja:
Kati Përdhesë: sallon, kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjë, ballkon dhe korridor.
Kati 1: 3 dhoma të fjejtes, 2 ballkona, 1 banjë dhe korridor.

Çmimi: 135.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme