ID e Pronës : 2638

Në Shitje 170,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 4 Ari truall në Velani (lagjja Kelmendi), me sipërfaqe 250m2. Shtepia ka 2 sallona me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korodora dhe garazhë. Shtepija ka një vend punishte. Shtepia është me dukumenta në rregull.

Çmimi: 170.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme